Katalóg
FEFCO

Referencie

Kontakt

Chcem
cenovú ponuku

Potrebujem
poradiť

O firme

Viazacie pásky

Copyright © 2016 forte-myjava.sk. Všetky práva vyhradené.

Tel:
+421 34 654 0436
Mobil:
+421 908 712 017

E-mail:
jstefka@forte-myjava.sk

FORTE MYJAVA s.r.o.
Turá Lúka 103
907 01 Myjava
Slovenská republika

Sortiment

Kartóny a prírezy

Ochranné rohy a hrany

Voštinové panely a výplne

Vlnitá lepenka

Penové fólie EKOflex

Bublinkové fólie

Sáčky a vrecká z LDPE a HDPE

LDPE fólie a stretch fólie

Lepiace pásky

Viazacie pásky

O firme    │    Chcem cenovú ponuku    │    Potrebujem poradiť    │   Katalóg FEFCO    │    Referencie    │    Kontakt

Počítadlo návštev

Viazacie pásky sa delia na:

viazacie pásky polypropylénové PP

viazacie pásky polyesterové PET a PES pásky

oceľové, kovové pásky

Najpoužívanjšie sú PP viazacie pásky, vyrobené z polyprophylénu a určené tak pre ručné ako i strojné páskovanie. Používajú sa na preväzovanie výrobkov v obaloch a kartónoch na paletách. Vynikajú nízkou hmotnosťou a pevnosťou.

Spojovanie pásky je možné prevádzať pomocou plechových spon, ultrazvukovým alebo tepelným zváraním pomocou páskovacích ručných alebo automatických strojčekov, ktoré ponúkame spolu s viazacími páskami. Náročnejšie a vysoko produktívnejšie je viazanie na baliacich automatoch alebo pomocou automatických páskovačov.

Viazacie pásky PET a PES sú polyesterové pásky s vysokou pevnosťou. Používajú sa na upevnenie veľmi ťažkých výrobkov. PET pásky sú zväčša zelené, PES pásky sú biele pozdĺžne lepené vlákna, alebo priečne pletené. PES pásky sa spájajú samosvornými drôtenými sponami, PET pásky je možné tiež spájať sponami, ale vhodnejšie je spájanie ultrazvukovým alebo tepelným spojom na baliacich automatoch alebo pomocou automatických páskovačov.

Výhodou oproti kovovým oceľovým páskam je pri rovnakej pevnosti hlavne to, že majú zaoblené hrany(čo zabraňuje pracovným úrazom s titulu porezania), nekorodujú a nepoškodzujú tak páskovaný tovar.

Popri sponách a páskovacích strojčekoch ponúkame i odvíjače viazacích pásiek a to na dutinky 200 a 405mm. Uľahčujú manipuláciu s viazacou páskou a majú i nádobou na spony a na viazací strojček.

Mimoriadne je vhodná kombinácia viazacich pások s ochrannými rohmi a hranami, ktoré zabránia deformáciam vznikajúcim tlakom pások.

TOPlist