Katalóg
FEFCO

Referencie

Kontakt

Chcem
cenovú ponuku

Potrebujem
poradiť

O firme

LDPE fólie (ľudovo igelit) sa používajú k hygienicky nezávadnému baleniu výrobkov. Sú vyrábané z prírodného polyetylénu, ktorý je bezfarebný a priehľadný, alebo z regranulátu, ktorý má podľa prímesí šedý, ružovkastý alebo modrastý nádych. Fólie je možné potlačiť recyklačným znakom a inými značkami dľa zadania zákazníka.

LDPE fólie sa vyrábajú ako jednoduché fólie, ďalej polohadice (jedenkrát preložená fólia) alebo hadice ("nekonečná rúra").

Ponúkame i rôzne rezačky fólii a impulzné zváracie lišty  na fólie stolové až do 520mm šírky širky zvaru a stojanové až do 600mm šírky zvaru.

Strech fólie sú určené na ručné alebo strojné ovinovanie výrobkov na paletách. Ideálne sú v kombinácii s ochrannými hranami. Ako napovedá názov ide o prieťažné fólie.

Ručné strech fólie slúžia k upevneniu a ochrane tovaru v prevádzkach z menšou produkciou a v obmedzených priestoroch. Na uľahčenie ovinovania sa využívajú rôzne plastové alebo kovové odvíjače.

Strojné strech fólie slúžia k upevneniu a ochrane tovaru v prevádzkach s vysokou produkciou s využitím baliacich strojov.

Je možnosť dodania aj farebných fólií, ktoré znemožňujú vidieť, čo je vlastne na palete zabalené a naviac obsahujú účinný UV stabilizátor, ktorý zabraňuje pri dlhšom skladovaní na slnku rozpadu strechovej fólie.

LDPE fólie a stretch fólie

Copyright © 2016 forte-myjava.sk. Všetky práva vyhradené.

Tel:
+421 34 654 0436
Mobil:
+421 908 712 017

E-mail:
jstefka@forte-myjava.sk

FORTE MYJAVA s.r.o.
Turá Lúka 103
907 01 Myjava
Slovenská republika

Sortiment

Kartóny a prírezy

Ochranné rohy a hrany

Voštinové panely a výplne

Vlnitá lepenka

Penové fólie EKOflex

Bublinkové fólie

Sáčky a vrecká z LDPE a HDPE

LDPE fólie a stretch fólie

Lepiace pásky

Viazacie pásky

O firme    │    Chcem cenovú ponuku    │    Potrebujem poradiť    │   Katalóg FEFCO    │    Referencie    │    Kontakt

Počítadlo návštev

TOPlist